Wykładowca: dr Magdalena Dawidowicz
Cele kursu: zapoznanie kursantów z wiedzą (aspekty teoretyczne i praktyczne) dotyczącą treningu mentalnego, inaczej treningu psychologicznego w sporcie.
Program szkolenia: Trening mentalny i jego miejsce wśród uwarunkowań sukcesu w sporcie, rodzaje treningu mentalnego, metoda sobowtóra, warunki kształtowania odporności psychicznej, sposoby obniżania lęku, trening autogenny Schulza, progresywne rozluźnianie mięśni Jacobsona, trening ideomotoryczny- zastosowanie (warunki, możliwości; przykłady).
Adresaci: szkolenie skierowane jest do trenerów i instruktorów sportu, osób zajmujących się (amatorsko lub profesjonalnie) sportem, psychologów, pedagogów, terapeutów, socjologów, nauczycieli, studentów, wszystkich osób zainteresowanych.
Korzyści ze szkolenia:
Doskonalenie kompetencji w zakresie samodzielnego wykorzystywania treningu mentalnego w praktyce, lepszej umiejętności osiągania sukcesów sportowych przy optymalnym wykorzystaniu własnego potencjału umysłowego.
Metoda kształcenia:
Nauczanie odbywa się za pośrednictwem sieci Internet. Szkolenie realizowane jest indywidualnie w modelu asynchronicznym. Oznacza to, że naukę można rozpocząć w dowolnym momencie i pracować w dogodnym dla siebie czasie. Nad szkoleniem czuwa nauczyciel, który motywuje uczestnika szkolenia poprzez ocenianie jego prac oraz odpowiada na jego pytania. Uczestnik szkolenia, podobnie jak w tradycyjnych formach kształcenia, może wykorzystać kontakt z nauczycielem zadając mu pytania, prosząc o wyjaśnienia, itp.
Szkolenie kończy się uzyskaniem zaświadczenia:
- Doskonalenia zawodowego w zakresie "Trening mentalny w osiąganiu sukcesu sportowego"
Forma zaliczenia: test wiadomości
Liczba godzin szkolenia odpowiada: 6 godzinom realizowanym w sposób tradycyjny
Najkrótszy możliwy termin ukończenia szkolenia: 7 dni
Maksymalny termin ukończenia szkolenia: 30 dni
Prowadzący: dr Magdalena Dawidowicz - psycholog
WZÓR ZAŚWIADCZENIA - pokaż
CENA: 100 zł