Warunki uczestnictwa

SZKOLENIA E-LEARNING DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

 1. Zawarcie umowy o świadczenie usług kursu/szkolenia wymaga wysłania prawidłowo wypełnionego formularza w postaci elektronicznej.
 2. Zawarcie umowy o świadczenie usług elektronicznych w formie świadczenia usługi e-learning następuję w momencie otrzymania przez Usługodawcę poprawnie wypełnionego formularza rejestracyjnego dotyczącego wybranego kursu/szkolenia, wysłanego do Usługodawcy oraz przesłanie potwierdzenia poprzez wiadomości e-mail na adres Uczestnika kursu/szkolenia podany w formularzu.
 3. Przedmiotem umowy o świadczenie Usługi e-learning jest udostępnienie Usługobiorcy pliku (plików) zawierającego kurs/szkolenie (dalej: pliki/i szkolenia) na wybrany przez Usługobiorcę z oferty Usługodawcy temat.
 4. W ramach umowy Usługobiorca otrzymuje również możliwość kontaktu z osobą odpowiedzialną merytorycznie za wybrany kurs/szkolenie e-learning, na zasadach opisanych w charakterystyce kursu/szkolenia.
 5. Usługobiorca zobowiązany jest dokonać płatności w terminie 7 dni po otrzymaniu od Usługodawcy wiadomości e-mail na adres podany w formularzu, o konieczności dokonania płatności.
 6. Stosownie z art. 5 ustawy z dnia 5 lipca 2002 r. o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym (Dz. U. 2001 r., nr 126, poz. 1068 z późn. zm.) Usługodawca rozpocznie świadczenie Usługi e-learning po jej opłaceniu przez Usługobiorcę.
 7. Udostępnienie pliku kursu/szkolenia następuje w terminie 3 dni roboczych od chwili zaksięgowania wpłaty na rachunku Usługodawcy na okres wskazany przez Usługodawcę na stronach Serwisu. Po upływie wskazanego okresu dostęp do pliku wygasa.
 8. Cena oferowanego kursu/szkolenia obejmuje dostęp do materiałów szkoleniowych oraz możliwość przesyłania zadań przez 30 dni z możliwością jego przedłużenia o kolejne 30 dni.
 9. O ile nie zaznaczono inaczej wpłat należy dokonywać na rachunek: Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie, ul. Zamojska 47, 20-102 Lublin, nr rachunku 72 1060 0076 0000 3300 0056 7392

  RABATY DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

  Placówka Oświatowa może otrzymać rabat na zamówienie szkolenia, jeśli całkowita wartość zamówienia:

  • przekracza 400 zł - 5%
  • przekracza 600 zł - 10%
  • przekracza 800 zł - 15%
  • przekracza 1300 zł - 20%

  WYMAGANIA TECHNICZNE KORZYSTANIA Z USŁUG ELEKTRONICZNYCH

  W celu prawidłowego korzystania z usług elektronicznych, Usługobiorcy powinni dysponować:

  1). urządzeniem mającym dostęp do sieci Internet;
  2). przeglądarką Internet Explorer wersja 8.0 lub wyższą, albo oprogramowaniem o podobnych parametrach;
  3). przeglądarką plików pdf Adobe Reader wersja 8.0 lub wyższą, albo oprogramowaniem o podobnych parametrach;
  4). programem do edycji tekstu o funkcjonalności programu MS WordPad albo oprogramowaniem o podobnych lub wyższych parametrach;

 10. Korzystanie ze wszystkich aplikacji Serwisu może być uzależnione od instalacji dodatkowego oprogramowania typu Java, Java Script, Flash oraz akceptacji plików cookies.
 11. Szczegółowe zasady uczestnictwa w szkoleniach określa REGULAMIN INTER-EDUKACJI.

Kontakt

 • Zamojska 47
  20-102 Lublin
 • 81 441 33 11
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.